Dr Agata Błażyńska – Spychalska – Lekarz medycyny estetycznej w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

5,0
Rated 5 out of 5
(4)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz 2-letnich studiow z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie specjalizantka z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej UCK Gdańsk. Wieloletni wykładowca akademicki. W trakcie przygotowania doktoratu z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Autorka wielu międzynarodowych publikacji  z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń.

Od wielu lat regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery – ISAPS)

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, w którym należy uzupełniać zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Działa zgodnie z filozofią anti-aging, tak by zachować jak najdłużej młodość i podkreślić naturalne piękno pacjenta. 

W naszej Klinice przeprowadza zabiegi:

  • Z zakresu medycyny estetycznej (z  użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, stymulatorów tkankowych,  preparatów autologicznych – osocza i fibryny bogatopłytkowej, mezoterapia igłowa, laser frakcyjny, HIFU)
  • Z zakresu chirurgii plastycznej (usuwanie znamion, tłuszczaków, włókniaków, zabiegi laserowe – korekcja blizn, resurfacing twarzy, szyi i dekoltu)

Prywatnie pasjonatka biegów długodystansowych oraz właścicielka owczarka belgijskiego malinois, z którym z dużymi sukcesami trenuje i startuje. 

Opinie naszych klientów

:

Rated 5 out of 5
25 stycznia 2024

Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach , dr Kociszewski oraz dr Błażyńska miłe i merytoryczne osoby. Pan Bartek z recepcji super facet:)

Avatar for Anna
Anna

:)

Rated 5 out of 5
27 grudnia 2023

Dr Agata Błażyńska jest bardzo dobrym lekarzem, wykonała plastykę powiek idealnie, jestem bardzo zadowolona. Rano moja powieka przysłaniała pół oka, okazało się, że przyczyną tego stanu była dość duża przepuklina, teraz tydzień po zabiegu oko jest otwarte i nie mam wrażenia, że skóra wisi na oku. Jestem przeszczęśliwa. Pani doktor obiecała, że będę zadowolona, ale nie sądziłam, że będę aż tak bardzo. Mimo młodego wieku Pani doktor jestem pełna zaufania, a nie ma ważniejszej rzeczy od tego, aby pacjent ufał swojemu lekarzowi. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem:)))

Avatar for Lila
Lila

Pplecam

Rated 5 out of 5
1 grudnia 2023

Rzeczowa, profesjonalna, wyczerpująca konsultacja.

Zabieg wykonany profesjonalnie.

Przemiła Pani Doktor.

Avatar for Iza
Iza

:)

Rated 5 out of 5
9 listopada 2023

Pani doktor jest miłą osobą, która wyczerpująco przekazała informację o zabiegu. Dostosowała się do mojej prośby co do terminu za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu więc ocena jest początkiem myślę fajnej współpracy lekarza z pacjentem:))

Avatar for lili
lili