Dr Agata Błażyńska – Spychalska – Lekarz medycyny estetycznej w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

5,0
Rated 5 out of 5
(1)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz 2-letnich studiow z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie specjalizantka z zakresu chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej UCK Gdańsk. Wieloletni wykładowca akademicki. W trakcie przygotowania doktoratu z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Autorka wielu międzynarodowych publikacji  z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń.

Od wielu lat regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (The International Society of Aesthetic Plastic Surgery – ISAPS)

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do pacjenta, w którym należy uzupełniać zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Działa zgodnie z filozofią anti-aging, tak by zachować jak najdłużej młodość i podkreślić naturalne piękno pacjenta. 

W naszej Klinice przeprowadza zabiegi:

  • Z zakresu medycyny estetycznej (z  użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, stymulatorów tkankowych,  preparatów autologicznych – osocza i fibryny bogatopłytkowej, mezoterapia igłowa, laser frakcyjny, HIFU)
  • Z zakresu chirurgii plastycznej (usuwanie znamion, tłuszczaków, włókniaków, zabiegi laserowe – korekcja blizn, resurfacing twarzy, szyi i dekoltu)

Prywatnie pasjonatka biegów długodystansowych oraz właścicielka owczarka belgijskiego malinois, z którym z dużymi sukcesami trenuje i startuje. 

Opinie naszych klientów

:)

Rated 5 out of 5
9 listopada 2023

Pani doktor jest miłą osobą, która wyczerpująco przekazała informację o zabiegu. Dostosowała się do mojej prośby co do terminu za co jestem bardzo wdzięczna. Jestem dopiero po pierwszym zabiegu więc ocena jest początkiem myślę fajnej współpracy lekarza z pacjentem:))

Avatar for lili
lili