Voucher upominkowy

Voucher do Diamond Clinic – pomysł na trafiony prezent!

Święta to czas robienia prezentów. Często jednak, gwiazdkowe zakupy, zamiast radości, wywołują stres, ponieważ nie wiemy co spodoba się konkretnej osobie.

Idealnym rozwiązaniem byłoby ofiarowanie czegoś, co da naszym bliskim swobodę wyboru i korzystania z podarunku…Co to może być? Voucher do salonu medycyny estetycznej!

Czym jest voucher podarunkowy?

Voucher to inaczej bon, kupon czy talon, który uprawnia jego posiadacza do korzystania z wybranych usług i produktów w określonym miejscu i terminie. Zakres tychże usług zależny jest od rodzaju i wartości bonu.

Voucher podarunkowy to świetny pomysł na prezent. Można go ofiarować w ozdobnej kopercie lub pudełku dzięki czemu będzie ładnie wyglądał.

Jakie bony podarunkowe oferuje Diamond Clinic?

W naszej klinice zakupić można bony o wartości 50 zł, 100 zł, 150 zł oraz na wybraną przez siebie kwotę – nie mniejszą niż 20 zł. Dzięki temu z łatwością da się dostosować zakres usług i produktów vouchera do zasobności swojego  portfela lub do potrzeb osoby,  która ma zostać nim obdarowana.

Voucher można kupić na stronie: https://diamondclinic.booksy.com lub w naszej recepcji przy ulicy Heweliusza 22 (przy Hotelu Mercure)

Jakie są zalety vouchera Diamond Clinic?

Swoboda korzystania – voucher jest ważny aż 12 miesięcy od daty zakupu,

Wiele możliwości – bon można wykorzystać na dowolne usługi lub produkty z oferty salonu,

Wygoda kupującego – voucher można nabyć online bez wychodzenia z domu,

Dostępność – bony dostępne są 24 h przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od czasu pracy salonu,

Dowolna kwota – do wyboru bony o dowolnej wartości ( minimum 20 zł),

Trafiony prezent – to świetny upominek dla bliskich bez względu na ich wiek i płeć. Każdy może wybrać usługi i produkty dostosowane do swoich potrzeb.

Opinie naszych klientów

There are no reviews yet. Be the first one to write one.