Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Urologia

Kompleksy związane z niezadowoleniem z powodu długości i obwodu prącia są częstszą przyczyną wizyt pacjentów w naszej Klinice. Według najnowszych badań około 50% mężczyzn jest niezadowolonych z wielkości penisa, którego średnia długość w fazie wzwodu wynosi ok. 12-15 cm.

Zabieg wykonywany jest w naszej Klinice przez urologów z długoletnim doświadczeniem dr Macieja Jarosza i dr Tomasza Drabarka.

W Diamond Clinic stosujemy metodę zwiększania wymiarów męskich narządów płciowych przy pomocy specjalistycznego preparatu kwasu hialuronowego wysokiej gęstości

Zabieg jest małoinwazyjny i wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent w czasie zabiegu nie odczuwa bólu. Cała procedura trwa około 1 godzinę, a pacjent po zabiegu nie musi pozostawać w Klinice i może samodzielnie wrócić do normalnej aktywności. 

Kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie naturalnie dlatego zabieg powiększenia penisa z jego użyciem, należy do bardzo bezpiecznych. Wstrzyknięcie preparatu pozwala na powiększenie członka w obwodzie od 2 do 5 cm, a na długość od 1 do 3 cm.

Kwas hialuronowy stymuluje produkcję własnego kolagenu , stąd w wielu przypadkach, gdy całkowicie się wchłonie, penis pozostaje większy, niż był przed zabiegiem. 

Bezpośrednio przed zabiegiem konieczna jest depilacja okolic intymnych. Pacjent nie może mieć gorączki, ani opryszczki. Kilka dni wcześniej należy nie przyjmować leków obniżających krzepliwość krwi.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest praktycznie bezbolesny, a efekt jest natychmiastowy. Kwas hialuronowy wprowadzany jest za pomocą strzykawki z długą kaniulą, którą lekarz umieszcza u nasady penisa. 

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk lub zaczerwienienie. Przez co najmniej 2 tygodnie należy wstrzymać się od współżycia seksualnego, unikać intensywnego wysiłku fizycznego, nosić obcisłą, dobrze dopasowaną bieliznę i delikatnie masować członek. Nie należy też w tym okresie brać gorących kąpieli i korzystać z sauny.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wskazania:
  • niezadowolenie z grubości i obwodu prącia
  • brak satysfakcji seksualnej partnerki
Rezultaty:
  • powiększenie obwodu i nieznacznie długości prącia
  • zwiększenie doznań seksualnych partnerki

 

Opinie naszych klientów

Polecam

Czułem się bardzo zaopiekowany.
Dr Tomasz Drabarek wszystko mi wytłumaczył, zadbał o świetną i przyjazną atmosferę. Całość bezboleśnie z zachowaniem najwyższych standardów. Bardzo dziekuję i pozdrawiam całą ekipę Diamond Clinic

A
:-)

Jestem bardzo zadowolony ,Pan doktor i Pani asystentka 6+ .Cały zabieg przebiegł bezboleśnie i bezstresowo. Obsługa na recepcji też 6+.Bardzo polecam.

Pajączek
POLECAM

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg przeprowadzony z wszelką starannością, efekt końcowy bardzo dobry, polecam:)

Grzegorz B.