Plastyka powiek

Chirurgia plastyczna

Opadające powieki i wiotka, pomarszczona skóra sprawiają, że oczy wyglądają na smutne, a twarz sprawia wrażenie zmęczonej i ponurej. Niekiedy poza aspektem natury estetycznej, defekt taki powoduje ograniczenie pola widzenia.

Oprócz upływającego czasu na kształt powiek ma również wpływ budowa anatomiczna, dlatego zdarza się, że problem ten dotyczy także ludzi młodych.

Niestety stosowane kremy i zabiegi kosmetyczne nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat, dlatego chcąc poprawić wygląd powiek i zmienić wyraz całej twarzy, warto przemyśleć  wykonanie zabiegu korekcji powiek górnych.

Korekcja powiek górnych – jak wygląda zabieg?

Przed wykonaniem zabiegu chirurg plastyczny starannie wyznacza nadmiar skóry przeznaczonej do usunięcia. Cięcie prowadzone jest w załamaniu powieki górnej, dzięki czemu blizna jest niewidoczna i łatwa do zamaskowania.

Zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym. Ból po zabiegu nie jest uciążliwy, a dolegliwości w postaci obrzęku czy zasinienia znikają w ciągu 1-2 tygodni.

Bardzo często zdarza się, że pacjenci po korekcji powiek górnych, wracają do pracy i normalnego życia już po 7 dniach od zabiegu.

Efekt upiększający jest długotrwały – w zależności od szybkości starzenia się tkanek,  może utrzymywać się nawet 10 lat!

Korekcja powiek górnych  to najlepszy sposób na zlikwidowanie objawów starzenia i przywrócenie młodego, promiennego wyglądu.

Plastyka powiek

Wskazania:
opadające powieki
zmarszczki
defekt wrodzony powiek
Rezultaty:
promienne spojrzenie
młody wygląd
brak kompleksów