Plastyka powiek

Chirurgia plastyczna

Opadające powieki i wiotka, pomarszczona skóra sprawiają, że oczy wyglądają na smutne, a twarz sprawia wrażenie zmęczonej i ponurej. Niekiedy poza aspektem natury estetycznej, defekt taki powoduje ograniczenie pola widzenia.

Oprócz upływającego czasu na kształt powiek ma również wpływ budowa anatomiczna, dlatego zdarza się, że problem ten dotyczy także ludzi młodych.

Niestety stosowane kremy i zabiegi kosmetyczne nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat, dlatego chcąc poprawić wygląd powiek i zmienić wyraz całej twarzy, warto przemyśleć  wykonanie zabiegu korekcji powiek górnych i/lub dolnych.

Korekcja powiek – jak wygląda zabieg?

Przed wykonaniem zabiegu chirurg plastyczny starannie wyznacza nadmiar skóry przeznaczonej do usunięcia.

Zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym. Ból po zabiegu nie jest uciążliwy, a dolegliwości w postaci obrzęku czy zasinienia znikają w ciągu 1-2 tygodni.

Bardzo często zdarza się, że pacjenci po korekcji powiek, wracają do pracy i normalnego życia już po 7 dniach od zabiegu.

Efekt upiększający jest długotrwały – w zależności od szybkości starzenia się tkanek,  może utrzymywać się nawet 10 lat!

Korekcja powiek górnych i/lub dolnych  to najlepszy sposób na zlikwidowanie objawów starzenia i przywrócenie młodego, promiennego wyglądu.

Zabieg ten wykonywany jest w naszej Klinice przez chirurgów plastycznych dr Kajetana Kociszewskiego, dr Pawła Płosaja, dr Elżbietę Klein.

 

*cena zabiegu może ulec zmianie ze względu na zakres oraz rodzaj znieczulenia. Ostateczny koszt zabiegu/operacji ustala lekarz w porozumieniu z pacjentem

Plastyka powiek

Wskazania:
ograniczenie pola widzenia
niewydolność mięśnia dźwigacza powieki górnej
bóle głowy, zmęczenie i uczucie ciężkości powiek wywołane ich wiotkością
poprawa i odmłodzenie wyglądu
Rezultaty:
promienne spojrzenie
młody wygląd
brak kompleksów

Opinie naszych klientów

Polecam

Znakomity doktor kajetan zajął się profesjonalnie moim mężem. klinika godna zaufania, czysta i profesjonalna. bardzo polecam

Weronika z Warszawy
Rewelacja

Bardzo polecam i klinikę i doktora. pełen profesjonalizm, zaufałam w 100 procentach.

Alicja
Atmosfera bardzo przyjazna

Atmosfera bardzo przyjazna ,lekarz bardzo konkretny ,wszystkie wskazania przed zabiegiem i po były dokładne i rzetelne . Dziękuje 🌺

Helena Bryndal
WOW

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu u doktora Kajetana Kociszewskiego. Doktor jest cudowny, a efekty jego pracy przerastają wszystkie oczekiwania 🙂 sympatyczny człowiek, zdolny lekarz. Bardzo polecam!

Kamila
Szybko. Konkretnie.

Szybko. Konkretnie. Sprawnie. Polecam!
Pan Doktor, sympatyczny, dokładny,
Pozdrawiam .

Adrian
Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta

Aga

bardzo miła obsługa , lekarz wspaniały

Bożena
Ogromnie polecam

Ogromnie polecam to miejsce, korzystam regularnie z zabiegów, zawsze czuję się dopieszczona i wypoczęta. Fantastyczna ekipa z rewelacyjnym podejściem do klienta. Luksus w najszczerszym wydaniu

Angelika