Plastyka odstających małżowin usznych

Chirurgia plastyczna

Odstające uszy do dla wielu osób widoczny defekt urody i przyczyna kompleksów. Jeśli małżowiny uszne są przy tym duże, pacjenci często tracą pewność siebie, co wpływa na ich relacje z otoczeniem. Zdarza się, że osoby takie rezygnują z życia towarzyskiego, a dzieci zmagają się z przykrymi uwagami ze strony rówieśników.
Na szczęście wygląd tej części ciała, bez problemu można skorygować, a zabiegi przeprowadzane są już u 6 letnich dzieci. Efektem jest nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również komfort psychiczny i odzyskana pewność siebie. Operacja przeprowadzana jest głównie ze względów estetycznych, ponieważ odstające uszy nie są zagrożeniem dla zdrowia.

Korekcja odstających małżowin usznych – jak wygląda zabieg?

Operacja plastyczna odstających uszu nie jest skomplikowana. Cała procedura trwa około 2 godzin i jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Cięcie wykonywane jest w tylnej części ucha, dlatego po zabiegu blizny są niemal niewidoczne, a uszy w naturalny sposób przylegają do głowy.

Korekcja odstających małżowin usznych – jak postępować po zabiegu?

Zwykle przez dwa pierwsze dni od zabiegu trzeba nosić specjalny opatrunek, który później zamieniony zostaje na elastyczną opaskę, którą Pacjent otrzymuje w klinice.

Opaskę należy zakładać codziennie przez miesiąc, a w kolejnym miesiącu, tylko na noc.

Przez pierwsze 7 dni od zabiegu nie należy się fizycznie przemęczać i ćwiczyć. Należy również unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, sauny i solarium.

Zabieg ten wykonywany jest w naszej Klinice przez chirurgów plastycznych dr Kajetana Kociszewskiego, dr Pawła Płosaja, dr Elżbietę Klein.

 

*cena zabiegu może ulec zmianie ze względu na zakres oraz rodzaj znieczulenia. Ostateczny koszt zabiegu/operacji ustala lekarz w porozumieniu z pacjentem

Plastyka odstających małżowin usznych

Wskazania:

odstające uszy

nierówne małżowiny uszne

Rezultaty:
atrakcyjny wygląd
odzyskanie pewności siebie
długotrwały efekt

Opinie naszych klientów

Polecam

Znakomity doktor kajetan zajął się profesjonalnie moim mężem. klinika godna zaufania, czysta i profesjonalna. bardzo polecam

Weronika z Warszawy
Rewelacja

Bardzo polecam i klinikę i doktora. pełen profesjonalizm, zaufałam w 100 procentach.

Alicja
Atmosfera bardzo przyjazna
Atmosfera bardzo przyjazna ,lekarz bardzo konkretny ,wszystkie wskazania przed zabiegiem i po były dokładne i rzetelne . Dziękuje 🌺
Helena Bryndal
WOW

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu u doktora Kajetana Kociszewskiego. Doktor jest cudowny, a efekty jego pracy przerastają wszystkie oczekiwania 🙂 sympatyczny człowiek, zdolny lekarz. Bardzo polecam!

Kamila
Szybko. Konkretnie.

Szybko. Konkretnie. Sprawnie. Polecam!
Pan Doktor, sympatyczny, dokładny,
Pozdrawiam .

Adrian
Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta

Aga

bardzo miła obsługa , lekarz wspaniały

Bożena
Ogromnie polecam

Ogromnie polecam to miejsce, korzystam regularnie z zabiegów, zawsze czuję się dopieszczona i wypoczęta. Fantastyczna ekipa z rewelacyjnym podejściem do klienta. Luksus w najszczerszym wydaniu

Angelika