Dr Kinga Kusyk – Ginekolog (w trakcie specjalizacji)

5,0
Rated 5 out of 5
(1)
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej UCK Gdańsk. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP).
Na codzień zbiera doświadczenie w pracy z pacjentkami mającymi problemy ginekologiczne, które wymagają leczenia zachowawczego jak i operacyjnego. Pracuje również z pacjentkami chorymi onkologicznie. Łączy praktykę lekarską z rozwojem naukowym- prowadzi zajęcia ze studentami, pisze prace naukowe. Bierze czynny udział w konferencjach ogólnopolskich oraz międzynarodowych z zakresu ginekologii i ginekologii onkologicznej.
Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, uczestniczy regularnie w szkoleniach, konferencjach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, ginekologii estetycznej i plastycznej oraz medycyny estetycznej.
Pacjentki i ich potrzeby zawsze traktuje indywidualnie. W swojej pracy dba o precyzję, estetykę oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów mając na względzie dobro pacjentek. W ginekologii estetycznej widzi przede wszystkim szansę na poprawę jakości życia kobiet, łącząc nowoczesne metody z tradycyjnym leczeniem.
Prywatnie wielbicielka podróży, pasjonatka jeździectwa i narciarstwa alpejskiego.

Opinie naszych klientów

Wizyta

Rated 5 out of 5
9 maja 2024

Ogromnie polecam Panią Doktor. Bardzo miła zaangażowana w badania i szczegółowo mówi i chorobie. Wizyta u takiej Pani Doktor to marzenie. Bardzo polecam Panią Doktor!!!!

Avatar for Teresa
Teresa