Dr Donata Wojewoda – Chirurg

5,0
Rated 5 out of 5
(22)

Lekarz Donata Wojewoda ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest też absolwentką Facolta di Medicina e Chirurgia – l’Universita degli Studii di Perugia.

Specjalizuje się w chirurgii ogólnej oraz w medycynie estetycznej.

Zawodowo związana jest z Diamond Clinic oraz ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym PCZ w Kartuzach.

Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej.

Opinie naszych klientów

Jestem bardzo, bardzo zadowolona.

Rated 5 out of 5
3 lutego 2024

Dr Wojewoda to wspaniała osoba. Empatyczna, profesjonalna, dbająca o pacjenta. Zabieg przebiegł bezboleśnie i w miłej atmosferze. Szczegółowo wyjaśniono mi postępowanie pozabiegowe.

Avatar for Emilia
Emilia

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta.

Rated 5 out of 5
2 lutego 2024

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Dr rzeczowo i konkretnie omówiła krok po kroku zakres i sposoby leczenia. Wszystko wyjaśniła bardzo dokładnie. Wszystko przebiegało w spokojnej atmosferze.

Avatar for Aleksandra S.
Aleksandra S.

Bardzo polecam pania doktor Wojewode. Z poczuciem humoru, z usmiechem na twarzy przeprowadzila bezbolesny i szybki zabieg. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam pania doktor

Rated 5 out of 5
11 stycznia 2024

Bardzo polecam pania doktor Wojewode. Z poczuciem humoru, z usmiechem na twarzy przeprowadzila bezbolesny i szybki zabieg. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam pania doktor

Avatar for Ann
Ann

Polecam Dr Donatę

Rated 5 out of 5
27 grudnia 2023

Gorąco i z całego serca polecam Panią doktor. Zabiegi wykonane przez dr Donatę Wojewoda są profesjonalne i perfekcyjne, fantastyczne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona pod każdym względem. Pozdrawiam serdecznie

Avatar for Justyna
Justyna

!!!

Rated 5 out of 5
10 listopada 2023

Pani doktor Wojewoda. Anioł nie człowiek. Empatyczna, miła, uczuciowa. Lekarz z powołania. BARDZO polecam i dziękuję za pomoc i wsparcie

Avatar for Monika Michalska
Monika Michalska

!!!!!

Rated 5 out of 5
26 października 2023

Doskonale przeprowadzony zabieg przez Panią Dr Wojewoda w asyście Pana Arka. Świetna atmosfera wraz z profesjonalizmem stawia Państwa Klinikę na bardzo wysokim poziomie w zakresie świadczonych usług. Pani Doktor z precyzją wykonała zabieg i co najważniejsze bez bólu również w okresie pozabiegowym. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała interwencji chirurga – z pewnością wrócę do Pani Doktor.

Avatar for Anula
Anula

Serdecznie polecam

Rated 5 out of 5
19 października 2023

Serdecznie polecam. Szczególnie panią doktor Donatę Wojewoda która wykonała zabieg usunięcia znamion i zdjęcie szwów szybko i bezboleśnie, bardzo sympatyczna i miła osoba. Bardzo ładna klinika z profesjonalnymi pracownikami i jeszcze raz serdecznie wszystkim polecam.

Avatar for Milena
Milena

Dr Donata Wojewoda

Rated 5 out of 5
5 października 2023

Wyrażam głęboką satysfakcję i uznanie na rzecz Dr Donaty Wojewody, która przeprowadziła u mnie zabieg usuwania dwóch kaszaków. Proces został wykonany nie tylko z impresjonującą szybkością i perfekcją, ale również bez absolutnie żadnego bólu. Umiejętności i profesjonalizm wykazane przez Dr Wojewodę sprawiają, że bez wahania polecam jej usługi innym pacjentom.

Avatar for Arjan
Arjan

Dziękuję!

Rated 5 out of 5
14 września 2023

Szczerze polecam Diamond Clinic za miłą atmosferę i profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo przyjazna Pani doktor Donata, która krok po kroku tłumaczy przebieg całego zabiegu.

Avatar for Ilona
Ilona

!!!

Rated 5 out of 5
2 sierpnia 2023

Veldig fornøyd med service og kirurgen.

Avatar for Mona
Mona

Pełen profesjonalizm na każdym etapie leczenia.

Rated 5 out of 5
1 lipca 2023

Diamond Clinic to prawdziwa perła w zakresie medycyny estetycznej. Jestem pacjentką Pani Doktor Donaty Wojewody, która wykonała u mnie zabieg laserem frakcyjnym. Pani doktor z wielką cierpliwością wyjaśniła mi, na czym będzie polegał ten zabieg i jak będzie przebiegał. Szczegółowo odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Moja skora zrobiła się bardziej gładka, zniknęły niedoskonałości i udało się nawet zlikwidować blizny, które mi bardzo przeszkadzały. Efekt wypoczętej buzi utrzymuje się do dzisiaj, a minęło już kilka miesięcy od zabiegu (robiłam go na początku kwietnia). Z cala pewnością wykonam tam jeszcze niejeden zabieg. Czuje się w rekach zespołu Diamont Clinic bardzo komfortowo, bezpiecznie. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.

Avatar for Anna Kurowski
Anna Kurowski

Diamond Clinic to prawdziwa perła w zakresie medycyny estetycznej

Rated 5 out of 5
17 czerwca 2023

Pełen profesjonalizm na każdym etapie leczenia. Jestem pacjentką Pani Doktor Donaty Wojewody, która wykonała u mnie zabieg laserem frakcyjnym. Pani doktor z wielką cierpliwością wyjaśniła mi, na czym będzie polegał ten zabieg i jak będzie przebiegał. Szczegółowo odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Moja skora zrobiła się bardziej gładka, zniknęły niedoskonałości i udało się nawet zlikwidować blizny, które mi bardzo przeszkadzały. Efekt wypoczętej buzi utrzymuje się do dzisiaj, a minęło już kilka miesięcy od zabiegu (robiłam go na początku kwietnia). Z cala pewnością wykonam tam jeszcze niejeden zabieg. Czuje się w rekach zespołu Diamont Clinic bardzo komfortowo, bezpiecznie. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce.

Avatar for Anna Kurowski
Anna Kurowski

Duży profesjonalizm

Rated 5 out of 5
25 stycznia 2023

Avatar for Piotr
Piotr

polecam

Rated 5 out of 5
23 grudnia 2022

Bardzo miła i profesjonalna Pani chirurg ze świetnym podejściem do pacjenta.

Obsługa w klinice generalnie była również bardzo uprzejma i pomocna.

Avatar for Adrianna
Adrianna

Wspanialy lekarz

Rated 5 out of 5
16 listopada 2022

Bylam na wizycie u dr donaty wojewody na wycieciu kaszakow na glowie. jestem bardzo zadowolona z zabiegu. kompetencja pani doktor bije na glowe wszystkich lekarzy. zabieg w super atmosferze, bezbolesnie i szybko, a szwy na glowie sa praktycznie niewidoczne! jestem zachwycona. dziekuje pani doktor. to byl najlepszy wybor

Avatar for Dominika E.
Dominika E.

polecam

Rated 5 out of 5
14 października 2022

Zdecydowanie polecam klinikę i dr Donatę, to specjalistka w swoim fachu 🙂 Usunięcie zmian skórnych przebiegło bezboleśnie i profesjonalnie, a gojenie ranek zajęło zaledwie tydzień. Bardzo miła recepcja, która serwuje pyszną kawę i dba o dobrą atmosferę.

I definitely recommend the clinic and Dr. Donata, she is a specialist in her profession 🙂 Removal of skin lesions was painless and professional, and it took only a week to heal. Very nice reception, which serves delicious coffee and ensures a good atmosphere.

Avatar for Alicja Krawczyk
Alicja Krawczyk

Polecam!

Rated 5 out of 5
14 października 2022

Polecam w szczególności panią Chirurg Donate Wojewode bardzo miła , sympatyczna kobieta mogąca pomóc państwu w codziennych sprawach lecz co najważniejsze rozwiązuje panstwa problemy zdrowotne bardzo profesjonalnie i rzetelnie.

Polecem Panią z każdym problemem do Chirurga ❗

Avatar for Adrian Koliński
Adrian Koliński

Zabieg usunięcia włókniaka wykonany perfekcyjnie.

Rated 5 out of 5
30 września 2022

Avatar for B4D
B4D

DZIEKUJE ❤️

Rated 5 out of 5
22 września 2022

Skorzystalam z zabiegu u pani doktor Wojewody. Jestem zadowolona to male powiedziane. Trzy tluszczaki na rece usuniete sprawnie, zupelnie bezbolesnie a ciecia sa tak male ze prawie nie ma sladu. Dobrze wybralam, jestem zachwycona i bede was polecac wszedzie! DZIEKUJE ❤️

Avatar for Emily
Emily

No Title

Rated 5 out of 5
1 września 2022

Avatar for Paulina
Paulina

POLECAM

Rated 5 out of 5
1 lipca 2022

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, fachowa, a zabieg przebiegł szybko i sprawnie. Rany zagoił się prawidłowo blizny nie są mocno widoczne.

Avatar for Izabela
Izabela

100% polecam

Rated 5 out of 5
28 czerwca 2022

Nareszcie trafiłam do właściwej i kompetentnej pani doktor. bardzo sprawnie wykonany zabieg. Bardzo polecam i Klinikę i doktor. Pełen profesjonalizm, zaufałam w 100 procentach. Bardzo dobrze się wszystko goi, jestem po zdjęciu szwów. wszystko gra

Avatar for Alicja z Sopotu
Alicja z Sopotu